Referencje

Michał z Gdyni

Szczerze mówiąc, czytając te wszystkie pozytywne opinie nie chciało mi się wierzyć ze ten kurs jest aż taki dobry, ale teraz po zakończeniu tego własnie kursu stwierdzam ze muszę się ze wszystkim zgodzić. Prowadzący Robert (którego serdecznie pozdrawiam) poza tym ze ma dużą wiedzę w zakresie tego tematu to jeszcze w sposób łatwy i ciekawy potrafi ją przekazać. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Miła atmosfera. Dzięki czemu przez 80h kursu można przyswoić naprawdę sporo nowych informacji. Dodatkowo ćwiczenia praktyczne odzwierciedlające prawdziwe warunki pracy przeprowadzane na wysokiej klasy maszynach. Przejechałem całą Polskę żeby zrobić ten kurs i nie żałuje ani trochę. Szczerze POLECAM!!! i oby tak dalej! Robertowi życzę jak najwięcej kursantów :D, a kolegom z kursu powodzenia w nowych pracach.


Jacek z Warszawy

Bardzo konkretny kurs. Przede wszystkim praktyka i jeszcze raz praktyka. Polecam za równo osobom chcącym zgłębić swoją wiedzę o obróbce jak i nauczyć się „cnc” jako zupełnie nowej dyscypliny. Po krótkim i ciekawie prowadzonym teoretycznym wstępie na sali wykładowej zaczynamy praktykę na hali produkcyjnej. Po kilku dniach po kursie śmiało mógłbym rozpocząć zupełnie samodzielną pracę na maszynie. Pozdrawiam!

 

Adam Patej

Profesjonalne szkolenie bardzo dobre warunki zajec teoretycznych i praktycznych oraz fachowa kadra szkoleniowa ktora dokladnie przekazuje wiedze polecam!!!


Wojtek

Kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Prowadzący bardzo dobrze i jasno tłumaczy, miła atmosfera, zajęcia praktyczne prowadzone przez specjalistów od których można się wiele nauczyć. Pozdrawiam


Michał  Tychy

Na 60 godzinny kurs przyjechałem przyznam ze sceptycyzmem.Niska cena..hmm podejrzane. Nic bardziej mylnego. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim sceptycznym i niezdecydowanym. Posiadam już szescioletnie doświadczenie w branży CNC a tutaj nauczyłem się programowania. Fantastyczna atmosfera,rzeczowe wykłady. Pozdrawiam Roberta i całą grupę a szczególnie obie przesympatyczne Panie. Dla uwiarygodnienia mojej recenzji dla niezdecydowanych i sceptycznych zostawiam maila michel800@wp.pl w razie wątpliwosci piszcie. Pozdrawiam i polecam.

Mateusz Ruda Śl.

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza prowadzącego z łatwością przekazywana kursantom, praca na maszynach z doświadczonymi pracownikami, od których można wyciągnąć wiele przydatnych informacji, miła atmosfera.
Pozdrawiam Pana Roberta i kolegów ze szkolenia.
Pełna profeska. POLECAM


Adam Crailsheim (Niemcy)

Kurs przyniósł mi wiele satysfakcji, a tym samym osiągnięcie wiedzy zarówno teoretycznie jak i praktycznie.Z wiedzą którą tam zdobyłem śmiało mogę kontynuować moja przygodę z CNC. Pozdrowienia dla kolegów i pana Roberta.


Artur z Rybnika

Właśnie ukończyłem kurs operatora i programisty CNC. Muszę przyznać, że przerósł on moje oczekiwania. Przeglądałem oferty wielu firm szkolących jednak ta jako jedyna oferowała zajęcia praktyczne. Z całą pewnością mogę przyznać, że gdyby właśnie nie te szkolenia praktyczne prawdopodobnie dalej byłbym zielony. Szkolenie teoretyczne jest na bardzo wysokim poziomie a praktyka na prawdziwej maszynie jest świetnym i niezbędnym dopełnieniem. Jednak mimo wszystko polecam szkolenia dedykowane. Bardzo elastyczne podejście do kursanta. Ja osobiście zrezygnowałem w trakcie kursu ze szkolenia na frezarkę i ani trochę nie żałuję, bo dzięki temu jestem pewien, że przygotowano mnie bardzo dobrze do rozpoczęcia pracy jako tokarz.


Michał Cz. z Tarnowa

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem certyfikatu operatora – programisty cnc:) Przyjechałem na kurs, jak się to mówi, zupełnie zielony, gdzie pierwszy raz w życiu zobaczyłem rysunek techniczny, ale udało się:) P. Robert potrafi profesjonalnie, rzetelnie, bardzo fachowo, w ciekawy sposób, a w moim przypadku również i cierpliwie:), przekazać wiedze, poza tym zajęcia praktyczne na terenie zakładu, lużna i super atmosfera na zajęciach zamyka długą listę samych plusów tego kursu. Dlatego z całą odpowiedzialnością polecam każdemu kursy w firmie INCHOICENT, przy okazji chciałbym pozdrowić kolegów ze szkolenia i oczywiście instruktora Roberta.


Adrian Krzyżu

Witam, niedawno ukończyłem kurs programisty i operatora obrabiarek Cnc w firmie INCHOICENT. Jestem bardzo zadowolony gdyż koledzy z branży ślusarskiej robili kursy w różnych miejscach w Polsce lecz porównując się nabytymi informacjami oraz praktykami pod czas kursów okazało się że mój był zdecydowanie najlepszy, dlaczego?Podejście do kursanta na szkoleniu jest indywidualnie i szczegółowe. Opracowany materiał oraz program jest odpowiednio ułożony i dobrany tak by każdy kursant nabywał tylko najistotniejsze informacje. Sposób przekazywanej wiedzy jest bardzo luźny i przyjazny co gwarantuje szybsze pojmowanie ogromu informacji w tak krótkim czasie, można nauczyć się od podstaw do ułatwień które są bardzo pomocne w programowaniu maszyny. Co ważne, zajęcia praktyczne są bardzo owocne, praca na maszynie daje do myślenia i staje się sprawdzianem który uczy i daje wiedzę praktyczną, której jak znajomi twierdzili nie mieli za wiele albo w warunkach które daleko odbiegały od normalnej pracy na maszynie z materiałem takiej jakiej zapewnia firma INCHOICENT. Ja i moi koledzy którzy odbyli kurs jesteśmy zadowoleni, bez cienia wątpliwości można go polecić jeśli ktoś chce naprawdę coś wyciągnąć z przekazanej wiedzy. Bardzo polecam i pozdrawiam Robercie.


Michał Nottingham

Na kurs przyjechałem specjalnie z UK. Bardzo intensywny kurs z przekazem dużej ilości informacji teoretycznej i jeszcze więcej praktycznej prowadzonej na hali produkcyjnej w milej atmosferze.
Wszystko wytłumaczone w prosty sposób tak jak należy.
Polecam wszystkim zainteresowanym tym kierunkiem.
Pozdrawiam i dziękuje.


Michał z Łodzi

Super kurs, polecam wszystkim. Kurs odbywa się na terenie zakładu produkcyjnego. Dlatego nie zdobywamy wiedzy tylko teoretycznej, ale i tą najważniejszą czyli praktyczną. Praca nie tylko na symulatorach, ale przede wszystkim na prawdziwych obrabiarkach przy pulpicie sterowniczym. Wiedza przekazywana w sposób prosty i zrozumiały. Pozdrawiam.


Przemysław

Pozdrawiam i raz jeszcze Panu Robertowi dziękuje za wiedzę, którą mi Pan przekazał ( w ciągu trwania kursu przekazał mi Pan więcej wiedzy, niż nauczyciele przez jeden rok w technikum w dodatku na lekcjach CNC).


Jeśli uczestniczyłeś w naszym szkoleniu możesz dodać opinię :